Termin
schedule petek, 15.00 - 18.30
place športna dvorana Novigrad
Pravila

Ekipo sestavljajo trije igralci in vratar (3+1). Tekmovanje poteka na prilagojenem igrišču za mali nogomet z mini rokometnimi goli. Igra se po pravilih futsala. V primeru neodločenega izida v fazi izpadanja se izvajajo kazenski streli (3 izvajalci iz vsake ekipe). Če zmagovalec ni znan, se nadaljuje izvajanje kazenskih strelov izmenično po en igralec iz vsake ekipe do odločitve. Menjave so leteče. Avt se izvaja z nogo. Predmeti, ki lahko povzročajo poškodbe igralcev so prepovedani. Igra se po skupinah in na izpadanje. Igra traja 1x12 min, le finale in tekma za 3. mesto 2x10 min. Za prekršek je lahko tekmovalec kaznovan z 1 minutno izključitvijo oz. z izključitvijo do konca tekme. Sodijo zunanji sodniki.

Če vseh članov ekipe ni pravočasno na igrišču, lahko sodnik počaka največ 3 minute, da se ekipa popolni. Če tudi po 3 minutah ekipa ni popolna, se zabeleži rezultat 3 : 0 za ekipo, ki je bila pravočasno na igrišču v popolni postavi.